Opinie

„Odbyłam dwie sesje on-line WHH z Małgosią. Za każdym razem po sesji czułam dużą ulgę, jasność umysłu oraz stan błogości i rozszerzonej świadomości. Sesje były prowadzone bardzo profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem intuicyjnym. Odwiedziłam w trakcie sesji wielu moich przodków, od których poczułam że uzyskałam ogromne wsparcie w procesie, co było dla mnie wielkim pozytywnym zaskoczeniem i jednocześnie wsparciem w uwolnieniu od powielających się pokoleniowo wzorców. Małgosia przeprowadziła mnie również przez wspomnienia z czasów mojego pobytu w łonie mamy, kiedy po raz pierwszy powstały moje błędne wyobrażenia na temat życia i dzięki odpowiedniemu prowadzeniu, w sposób szybki i skuteczny nastąpiło od nich uwolnienie. Jednocześnie chciałabym wspomnieć o świetnym ćwiczeniu na kochanie siebie, które przeprowadzone na początku procesu, było bardzo pomocne w dalszym skutecznym uwalnianiu.

Jeżeli czujesz że już czas coś konkretnie zmienić w swoim życiu, bardzo polecam sesję WHH z Małgosią. Dla mnie był to kolejny wielki krok do powrotu do siebie prawdziwej i ku lepszemu, bardziej świadomemu i wolnemu życiu.”

~ Monika
Detroit, USA

„Byłem na paru sesjach One Brain u Małgosi. Metoda była dla mnie nieco dziwna, ale zaczęło mi się zmieniać w życiu. Relacje z ludźmi stały się prostsze, bardziej polubiłem siebie. Dziękuję

~ Damian

„Sesje One Brain są dla mnie bardzo głębokim przeżyciem. Obrazy pojawiają się same – wspomnień, a  w miarę uwalniania emocji, są zastępowane pozytywnymi wizjami lub Światłem. Po sesji mam uczucie ulgi i przestrzeni oraz poczucie, że wszystko jest prostsze. Znów z nadzieją patrzę w przyszłość.”

~ Gosia

„Moje problemy dotyczyły mężczyzn, a konkretnie ciągłego odrzucenia przez nich. Nie wychodził mi żaden związek i wiele wypłakałam łez. Zaczęłam systematyczną terapię u Małgosi metodą WHH. Szybko poszłyśmy w tematy rodowe. Uwalniałam emocje i schematy mojej babci, jej trudne przeżycia i bycie ciągle udręczoną. Niesamowitym wrażeniem było dla mnie doświadczenie życia płodowego. Przychodziły do mnie skojarzenia, co moja mama mogła doświadczać z tatą, gdy byłam u niej w brzuszku. Miałam to wszystko zapisane w moim ciele i spotykało mnie dokladnie to samo. Widzę efekty – przebaczyłam mojemu byłemu i byłam w stanie spotkać się z nim i spokojnie wyjaśnieć stare sprawy. Po sesji zawsze czuję się większa, jaśniejsza i lżejsza.”

~ Marta

„Zainteresowały mnie stany Peak States. Miałem już dużo różnych sesji za sobą, a wciąż nawracały uporczywe, krytyczne myśli. Zrobiliśmy sesje Peak States i faktycznie poczułem luz i ciszę wokół głowy, jakbym był w innym świecie, wewnętrzy krytyk umilkł. I opadły sznury wiążące mnie z toksycznymi ludźmi, którym nie umiałem postawić granic. Polecam Małgosię – jest rzetelna, dokładna, z wyczuciem i doświadczeniem prowadzi przez proces.”

~ Marcin Sz.

„Byłam na sesji One Brain u Małgosi. Wiedziałam, że za moimi problemami z brakiem asertywności musi się kryć coś w dzieciństwie.  Wytestowałyśmy wiek 8 lat i jak żywe przypomniały mi się awantury między moimi rodzicami przy jednoczesnym kodowaniu mnie przez mamę na grzeczną dziewczynkę. Odpadły ode mnie wyobrażenia o sobie. Zabawne i zaskakujące było, że jako korekcję ciało wybrało zdjęcie stresu z uszu. Biedne, nasłuchały się wiele. Poczułam dużą ulgę.                                                           Małgosiu, dziękuję Ci za Twoją życzliwość i uważność. Dziękuję.”

~ Dominika

„Ta sesja WHH była dla mnie zaskakująca i zabawna. Nie myślałem, że można się cofnąć pamięcią do plemnika. Czułem wyraźnie w moim ciele strach, że nie zdążę dotrzeć do komórki jajowej. Uwalniające i uświadamiające były uwagi Małgosi, że jestem częścią ławicy wraz z innymi plemnikami i że one mnie wspierają jako najsilniejszego z nich. Poczułem naszą zbiorową świadomość. Efekt? Zniknęło napięcie i walka, które czułem za każdym razem, gdy chciałem osiągnąć jakiś cel.”

~ Marek